Přeskočit na obsah

Co děláme

Kuchyně

Máme bohaté zkušenosti s výrobou kuchyní. Jsme schopni vytvořit od levných kuchyní zohledňujících nízký rozpočet, až po kuchyně z luxusních materiálů a technologií pro velmi náročné klienty.

Spolupráci vždy začínáme konzultací, cenovou nabídkou s vizualizací, následně se po složení zálohy pouštíme do výroby. Celý proces zakončíme montáží ve vašem domě.

Využíváme kvalitní lamina Egger či Kronospan. Technologické prvky používáme od firem Blum a Hettich. Máme zkušenost s bezúchytkovými kuchyněmi včetně využití elektronických serv a také s pracovními deskami z umělého kamene či masivu.

Zobrazit realizované kuchyně

Vestavěné skříně

Nemáte dostatek prostoru na věci a oblečení? Žádný problém. Máme zkušenosti s výrobou vestavěných skříní. Přesně zaměříme váš prostor a vytvoříme skříně přesně dle vašich požadavků na vnitřní uspořádání i vnější vzhled.

Zobrazit realizované skříně

Schodiště

Obložíme masivním dřevem vaše betonové schody, případně vyrobíme i samonosné schody s podestou i bez. Máme zkušenost i s točitými schody.

Zobrazit realizované schodiště

Dveře a okna

Zvládneme vyrobit interiérové i vstupní dveře z masivu dle vašich přesných požadavků včetně obložek. Máme zkušenost i s výrobou špaletových oken, ale není to naše primární specializace. K oknům můžeme vyrobit i okenice.

Kanceláře

Vybavíme vaši kancelář. Od výroby stolů, nejrůznějších úložných prostorů, obložení až po dekorativní prvky. Máme zkušenosti s vybavením kanceláří IT firem a také veterinárních nebo zubařských klinik a ordinací.

Zobrazit realizované kanceláře

Jídelní stoly

Vyrobíme stůl do vaší domácnosti i firmy z olejovaného masivu, z lamina, či kamenných materiálů. Máme zkušenosti s rozkládacími stoly se skrytým rozkladem, zvládáme i kulaté stoly. Můžeme zajistit i dodání židlí.

Naše zakázky na stoly zde

Zahradní nábytek, lavice a terasy

Vyrobíme zahradní nábytek, stůl či lavice. Zvládneme i menší pergoly, případně terasy, byť to není naše primární specializace.

Výroba z masivu

Vyrábíme nejrůznější atypický nábytek z masivu, neváhejte nás kontaktovat. Lavice, atypické stoly, okenice, obložení budov, prkénka na krájení potravin a mnoho dalšího.

Ukázku našich zakázek z masivu najdete zde

Zaujaly vás naše služby?
Líbí se vám naše realizace?

Pojďme spolu vytvořit další!